de
plende

Apartament Exclusive BDSM

W Samym centrum Warszawy
Najwyższy standard, pełna dyskrecja i satysfakcja

No Limit House - apartamenty BDSM

Czy kiedykolwiek marzyła Ci się intymna randka, która pozwoli Ci przeżyć niezapomniane chwile? Być może Twoja partnerka opowiadała Ci o pikantnych scenach, jakie gościły w jej wyobraźni czytając 50 twarzy Greya? A może zbliża się Wasza wspólna rocznica i chcecie przeżyć coś nowego i szalonego? Niezależnie od tego, co planujecie i jak chcecie świętować my proponujemy Wam doskonałe miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody. Nasze apartamenty BDSM to okazja do tego, aby przenieść się do zupełnie nowej krainy, która pozwoli Ci odkryć i przeżyć niezapomniane chwile. Rezerwując jeden z naszych apartamentów, przeniesiesz się w luksusowe miejsce, które jest w pełni przygotowane na wszelkie rodzaje zabawy. No Limit House to najwyższy standard, pełna dyskrecja i satysfakcja.

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu

Luksusowy glamour

Apartament na Hożej

To najczęstszy wybór naszych klientów. Mocno dopracowany styl glamour pozwala poczuć się nam wyjątkowo. Apartament charakteryzuje się najwyższym standardem. Lokal przywita nas eleganckim wystrojem, który dopracowany jest w najmniejszych szczegółach. Przepiękny i oryginalny wystrój pozwoli nam w pełni skupić się na zabawie. Co ważne, apartament jest w pełni wygłuszony i z powodzeniem możesz w nim imprezować. Dodatkowo zadbaliśmy o wyposażenie w postaci świateł LED i specjalnego nagłośnienia, które uprzyjemni Twoją zabawę. W obiekcie znajduje się również rurka do pole dance, która może posłużyć jako miejsce na świetną zabawę. Projektując obiekt, zadbaliśmy o to, aby robił bardzo dobre i przyjemne wrażenie. Udało się nam to w pełni osiągnąć, a efekty możesz zobaczyć na własne oczy rezerwując dogodny termin. Zapraszamy również do obszernej galerii zdjęć, która oprowadzi Cię po pokojach.

2 pokoje
WiFi
Płatność kartą
Akcesoria erotyczne
Klimatyzacja
Parking
Dyskretny i Gorący

Apartament Red Desire

Najmroczniejszy z całego Chateau. Idealny dla sadystek i masochistów pragnących bólu, krzyków, solidnego unieruchomienia i wylewu łez. Pokój tortur w stylu dark glamour z przynależącym do niego lochem z zamykanymi na kłódkę drzwiami z metalowych krat, sprawdzi się idealnie dla odwiedzających, którzy są miłośnikami mocniejszych wrażeń.

3 pokoje
WiFi
Płatność kartą
Akcesoria erotyczne
Klimatyzacja
Parking

Wyposażenie BDSM

Klęcznik z możliwościa przypięcia
Klatka z huśtawką
Krzyż św. Andrzeja
Rurka do pole dance
Huśtawka do podwieszania
Brama do przypięcia
Sypialnia elegancka i dyskretna
Akcesoria erotyczne

Dodatkowe akcesoria

  • Packi do klapsów
  • Szpicruty
  • Linijka drewniana
  • Pejcze
  • Piórko do muskania i drażnienia
  • Opaski na oczy
  • Pas skórzany
  • Liny
  • Łańcuchy
Ze względów higienicznych osobiste akcesoria erotyczne jak: wibratory, dilda, korki analne, kneble itp. goście zapewniają we własnym zakresie.

No limit house gwarancja dyskrecji

Nasze apartamenty powstały z myślą o spełnieniu wszystkich fantazji. Miejsca są w pełni dyskretne, a jednocześnie mamy blisko do wszystkich rozrywek znajdujących się w ścisłym centrum miasta. Sami zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dyskrecja dla naszych gości. Jest to dla nas priorytet, abyś czuł się u nas w pełni swobodnie i nie martwił ograniczeniami. Twoje bezpieczeństwo i anonimowość jest dla nas szczególnie ważna. Projektując apartamenty, kierowaliśmy się pełną swobodą i możliwością spełnienia wszelkich scenariuszy naszych gości. Nie musisz ograniczać się ze względu na dźwięki, czy nocną imprezę. Nasze obiekty są bardzo dobrze wygłuszone i bez przeszkód możesz bawić się do białego rana.

Przeżyj niezapomniane chwile. Zarezerwuj apartament już dziś!
No Limits House
Hoża 37 00-861 Warszawa, Polska
DOBA W APARTAMENCIE od godziny 14.00 do godziny 11.00 następnego dnia KODY DO APARTAMENTU Nasi Goście bezkontaktowo odbierają kody wejściowe do Apartamentu. kody wejściowe wysyłamy w formie SMS na numer telefonu podany przy rejestracji.

Jakość doceniona i potwierdzona opiniami naszych Gości

Apartament na Hożej

“Bardzo wysoki poziom obsługi, super wyposażenie apartamentu. Jeżeli zależy Ci na prywatności i bezpieczeństwie to bardzo polecam!”

Apartament na Hożej 2

“Bardzo wysoki poziom obsługi, super wyposażenie apartamentu. Jeżeli zależy Ci na prywatności i bezpieczeństwie to bardzo polecam!”

Apartament na Hożej 3

“Bardzo wysoki poziom obsługi, super wyposażenie apartamentu. Jeżeli zależy Ci na prywatności i bezpieczeństwie to bardzo polecam!”

test