pl
plende

FAQ

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie No Limit House?

Zameldowanie w obiekcie No Limit House rozpoczyna się o 16:00, a wymeldować się trzeba do 11:00.

Czy w apartamencie dostępny jest parking?

Parking jest dostępny przed budynkiem na ulicy (liczba miejsc ograniczona) oraz strzeżony płatny 200m od budynku

Ile kosztuje pobyt w obiekcie No Limit House?

Ceny w obiekcie No Limit House mogą się różnić w zależności od terminu. Sprawdź ceny, wpisując daty pobytu.

Ile sypialni znajduje się w apartamencie No Limit House?

W obiekcie znajduje się 1 sypialnia. Inne pokoje stanowią miejsce do zabaw.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie?

W Apartamencie może przebywać maksymalnie 3 gości. Bez wcześniejszego informowania o tym. Większa liczba osób jest możliwa po wcześniejszym kontakcie poprzez e-mail. Przebywanie w apartamencie większej liczby osób niż 3 bez wcześniejszego kontaktu z nami jest złamaniem regulaminu.

Jak dostać się do obiektu No Limit House?

Po wybraniu dowolnego apartamentu jego lokalizacja jest widoczna na mapie. Szczegółową lokalizację oraz instrukcję zameldowania otrzymasz po rezerwacji. Kod do apartamentu otrzymasz 30 minut przed godziną zameldowania. Oferujemy również możliwość transportu z lotniska oraz na lotnisko za dodatkową opłatą, po szczegóły zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail.

Czy w pobliżu apartamentu znajdują się jakieś atrakcje?

No Limit House znajduje się w samym centrum Warszawy na jednej z najbardziej „rozrywkowych” ulic. W pobliżu znajdziecie wiele restauracji, pubów oraz klubów nocnych.

Czy w apartamencie można palić?

Nie, palenie w apartamencie jest zabronione.

Czy pobierana jest kaucja podczas rezerwacji?

Podczas rezerwacji nie pobieramy kaucji. Kaucje można uiścić w dowolnym momencie nie póżniej niż 24h przed planowanym zameldowaniem. Kaucja jest zwracana nie później niż 48 godzin po wymeldowaniu.

Czy świadczycie usługi dodatkowe?

Chcemy, żeby wasze wspomnienia z wizyty w naszych apartamentach zapadły wam na długo w pamięci, więc jeśli macie dodatkowe życzenia skontaktujcie się z nami poprzez email - spróbujemy je spełnić. Dodatkowe usługi jak kwiaty, alkohol czy łóżko do masażu nie stanowią dla nas problemu.

Czy mieszkanie jest zdezynfekowane ?

Tak. Za każdym razem, gdy goście opuszczają lokal, wszystko jest dokładnie sprzątane i dezynfekowane. Obiekt udostępnia do Państwa dyspozycji także podstawowe środki dezynfekcyjne.

Czy muszę zarezerwować apartament z wyprzedzeniem ?

Rezerwacja przez stronę internetową możliwa jest tylko na następny dzień, jeśli chcesz zarezerwować apartament "od ręki" musisz skontaktować się z nami telefonicznie.