pl
plende

Współpraca

Sesje fotograficzne

No Limit House - apartamenty BDSM to nie tylko znakomity sposób na spędzenie czasu z partnerem. Nasze apartamenty możliwe są do wynajęcia również w celach komercyjnych. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły dotyczące współpracy i wykorzystania naszych obiektów do:

Sesji zdjęciowej lub filmowej - masz pomysł na ciekawą sesję zdjęciową? Lub potrzebujesz klimatycznego miejsca do nagrania teledysku? Nie ma problemu. Nasze pokoje mogą posłużyć jako element artystycznej wyobraźni, która nie spotka się z ograniczeniami. Przepiękny i oryginalny wystrój znakomicie prezentuje się na fotografiach.

Miejsce na ciekawą ekspozycję produktów modowych - prowadzisz sklep z bielizną erotyczną lub seks gadżetami? Masz ciekawą koncepcję, na zaprezentowanie swoich produktów z odrobiną pikanterii, ale brakuje Ci klimatycznego miejsca? Apartamenty mogą posłużyć jako idealne tło do prezentacji Twoich produktów i usług. Wyróżnij się w branży i przyciągnij większą ilość klientów.

Jeżeli masz własne wizje i propozycje na to, jak wykorzystać oferowaną przez nas przestrzeń zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Jesteśmy w pełni otwarci na różnego rodzaju formy współpracy, również takie, które pozornie wydają się niemożliwe.

Napisz do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie dla Twoich pomysłów.

Apartament na Hożej Apartament na Hożej
Skontaktuj sie z nami!